O SZKOLE
:: Strona główna:: Historia szkoły:: Kontakt:: Przyjaciel szkoły:: Spacer po szkole
PRACOWNICY
:: Dyrekcja:: Pedagog:: Administracja
DOKUMENTY SZKOŁY
:: Statut Szkoły:: Program wychowawczo- profilaktyczny:: Program Bezpieczna Szkoła:: RODO
ROK SZKOLNY
:: Kalendarz roku:: Dzwonki
DLA RODZICÓW
:: Informacje:: Dzienniczek ucznia
ARCHIWUM
:: 2007/2008
:: 2008/2009
:: 2009/2010
:: 2010/2011
:: 2011/2012
:: 2012/2013
:: 2013/2014
:: 2014/2015
:: 2015/2016
:: 2016/2017
PODZIĘKOWANIA
INFORMACJE DLA RODZICÓW
Dni tygodnia
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
PSYCHOLOG
M. Weber
------------
8.00 - 12.00
drugi i czwarty w miesiącu
-----------
LOGOPEDA
B. Radochońska
12.45 – 13.30
13.40 – 14.25
TYPY SZKÓŁ
PRZEDMIOTOWE ZASADY OCENIANIA
Szanowni Rodzice Publicznej Szkoły Podstawowej , PZO które zostało wam przekazane na wrześniowych spotkaniach pozostanie do wglądu w bibliotece szkolnej.
Zasady przewozu uczniów do szkół na terenie gminy Ujazd
Plan przewozu w roku szkolnym 2017/2018
„Procedurę przebywania Rodziców i osób obcych na terenie
Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Ujeździe”
TERMINARZ SPOTKAŃ WYWIADOWCZYCH I KONSULTACJI DLA RODZICÓW
L.p.
Rodzaj spotkania
Termin
Godzina
1.
początek roku szkolnego dla wszystkich klas I-VIII i oddziały gimnazjalne
12.09.2018r.
1730
2.
śródokresowe
20.11.2018r., 26.03.2019r.
1730 1730
3.
semestralne
23.01.2019r.
4.
Konsultacje dla wszystkich klas I – VIII i oddziałów gimnazjalnych
Zgodnie z ustalonym harmonogramem
KONSULTACJE
23.10.2018 r. - godz.17.30 - 18.30
19.02.2019 r. - godz. 16.30
09.05.2019 r. - godz. 16.30
Lp.
Nazwisko i imię
Dzień tygodnia
Miejsce
Bębenek Michał
czwartek
950 - 1035
sala nr 17 G
Bębenek Dorota
środa
1045 - 1130
pokój nauczycielski G
Bugajska-Molendowicz Małgorzata
piątek
sala nr 6 pokój pedagoga
Bytomski Andrzej
1340 - 1425
sala nr 33 G
5.
Ciapa Dariusz
biblioteka P
6.
Cichon Mariola
sala nr 30 P
7.
Daniel-Kroker Karina
wtorek
800 - 830
gabinet wicedyrektora
8.
Gorki Gizela
pokój nauczycielski P
9.
Hermanowicz Joanna
poniedziałek
10.
Kasperczyk Bernard
1340 - 1415
11.
Kasperczyk Małgorzata
12.
Konior Beata
830 – 855
sala nr 27 G
13.
Kosarzycka Irena
900 - 930
biblioteka G
14.
Kośmider Julia
800 - 845
sala nr 21 G
15.
Kwaśniok Krystyna
1145 - 1230
sala nr 29 G
16.
Łupak Grażyna
1000 - 1030
gabinet dyrektora
17.
Łupak Mirosław
duża sala gimnastyczna – pokój nauczycieli
18.
Majewicz Magdalena
sala nr 31 G
19.
Mehlich Sybilla
sala nr 15 G
20.
Muszkiet Magdalena
1245 - 1330
sala nr 14 G
21.
Napieracz Marcin
1400 – 1430
22.
Ogaza Ewelina
23.
Patoła-Żyła Katarzyna
24.
Radochońska Beata
25.
Rogowska Jolanta
sala nr 25 G
26.
Sopała Małgorzata
27.
Szulc Ewa
855 - 940
sala nr 32 G
28.
Zalejski Krzysztof
29.
Zawada Iwona
Terminy konsultacji mogą ulec zmianie - informacje przekazywane będą z tygodniowym wyprzedzeniem.
MIEJSCE SPOTKAŃ
klasa 1 a
sala 21 (I piętro)
klasa 1 b
sala 22 (I piętro)
klasa 2 a
sala 23 (I piętro)
klasa 3 a
sala 24 (I piętro)
klasa 4 a
sala 32 G (II piętro)
klasa 4 b
sala 32 (I piętro)
klasa 5 a
sala 24 G (II piętro)
klasa 5 b
sala 26 G (II piętro)
klasa 6 a
sala 31 G (II piętro)
klasa 7 a
sala 28 G (II piętro)
klasa 7 b
sala 30 (I piętro)
klasa 7 c
sala 30 G (II piętro)
klasa 8 a
sala 27 G (II piętro)
klasa 8 b
sala 14 G (I piętro)
klasa 8 c
sala 12 G (II piętro)
klasa 3 A
sala 16 G (I piętro)
klasa 3 B
sala 17 G (I piętro)
© 2008 PSP UJAZD Wszelkie prawa zastrzeżone
DLA UCZNIÓW
:: Zajęcia pozalekcyjne :: Programy i projekty :: Innowacje :: Programy z Unii Europejkiej ::Doradztwo zawodowe :: Biblioteka :: Świetlica :: Wykaz podręczników :: Zaprzyjaźniona szkoła :: Plan godzin klas :: Gazetka szkolna
ZŁOTA TARCZA
:: Absolwenci Złotej Tarczy
LINKI
:: MEN :: Kuratorium Opole :: OKE :: Ujazd :: GZO Ujazd :: WODiP Opole
CERTYFIKATY